My Little Pony to fantastyczny, kolorowy świat kucyków z krainy Equestria. Jest to saga opowiadająca o przyjaźni, przygodach i codziennym życiu sympatycznych stworzeń z magicznej krainy. Już od 2010 roku w Stanach Zjednoczonych nieprzerwanie emitowany jest serial „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Jego wzrastająca popularność sprawiła, że obecnie powstaje wiele książek o tej przesympatycznej krainie kucyków.

Fundamentem wszystkich książek My Little Pony, wśród których nie brakuje książek-łamigłówek oraz kolorowanek, stanowi seria sześciu powieści opowiadających historie grupy zaprzyjaźnionych kucyków. Główną bohaterką bajki jest Twilight Sparkle – młody jednorożec. Posiada ona smoczego asystenta o imieniu Spike i wspaniałych towarzyszy: Rainbow Dash’a, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie i Applejack’a. Szóstka przyjaciół przeżywa niesamowite przygody i udowadnia, że przyjaźń potrafi przeciwstawić się nawet najtrudniejszym kaprysom losu. Pieczę nad nimi sprawuje natomiast księżniczka Celestia i księżniczka Luna – władczynie krainy Equestria.

Seria sześciu powieści My Little Pony autorstwa Berrow G.M. to prawie 1000 stron bajecznych historii, z których dowiesz się jak potoczyła się historia z Zaklęciem Kryształowego Serca. Dowiesz się prawdy o Fantastycznym Festiwalu Futrzaków i jego wynikach oraz przeczytasz o wizycie Charity w butiku Rarity. W opowieściach nie zabraknie żadnego z twoich sześciu ulubionych kucyków: Twilight Sparkle, Futtershy, Rarity, Applejack, Rainbow Dash i Pinkie Pie. Ta seria to obowiązkowa pozycja dla każdego wiernego fana kucykowych przygód.

Każde z sześciu opowiadań zakończone jest łamigłówką przygotowaną przez każdego z ulubionych kucyków. Wszystkie przyjaciółki postarały się, aby zapewnić czytelnikowi jak najwięcej rozrywki i zabawy połączonej z miłą nauką. To sprawia, że seria My Little Pony po prostu nie może się znudzić i jest doskonałym pomysłem na długie zimowe wieczory lub deszczowe popołudnia.

Jedna z najsłynniejszych serii na świecie

Książki i bajki My Little Pony cieszą się uznaniem i popularnością zarówno wśród dzieci, jaki i wśród starszej publiczności. Niesamowite, przepełnione magią historie o sile przyjaźni, odwadze i zaangażowaniu skradły serce milionów ludzi na całym świecie. Optymizm, wiara w siebie i pozytywna energia zaraża wszystkich, niezależnie od wieku. Właśnie dlatego seria powieści My Little Pony to wspaniała pozycja dla każdego: zarówno dla najmłodszych dzieci, dopiero uczących się czytać, jak i dla starszych fanów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie: wspaniałe, bajkowe opowiadania o uroczych kucykach bądź też bardziej ukryte znaczenie – siłę miłości i przyjaźni.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *